Utkání mužů Záluží – Dobřív

V neděli 23. srpna 2020 jsme na domácím hřišti ve Sportovním arálu v Luhu přivítali prvního soupeře v nové sezóně.

Přijeli muži z Dobříva, které jsme v posledním vzájeném zápase, hraném před rokem, porazili 21:12. V první půli jsme se v útoku hledali, nefungovala nám rozehrávka a nebyli jsme ani příliš úspěšní střelecky. Mnoho balónů jsme ztratili sami, nebo nás vychytal brankář hostí Darda. Náš soupeř byl v útoku úspěšnější, a i když naše obrana a brankář bojovali co mohli, stejně jsme v poločase prohrávali o 3 branky 6:9.

V druhém poločase jsme v útoku postupně získali potřebnou jistotu v rozehrávce i ve střelbě a utkání se nám postupně podařilo zvrátit v náš prospěch. Zejména jsme využívali rychlých protiútoků, které buď končily přímo gólem nebo jako ve dvou případech úspěšně proměněným pokutovým hodem po faulech na naše útočníky. Zápas jsme vyhráli v poměru 16:14.

Utkání řídil p. Vojtěch Suchý z Kyšic a přihlíželo 44 diváků, kterým děkujeme za povzbuzování a těšíme se na ně v dalším domácím utkání, které odehrajeme až za měsíc, 20. září 2020, kdy naším soupeřem bude Plzeň Újezd.

Sestava a branky Záluží:
brankáři: Polák Hynek, Lekavý Ladislav
obrana: Marek Tomáš, Klail Milan, Danielka Zdeněk, Calta Ondřej a Drozda Pavel
útok: Stružka Pavel (1), Kotyza Miroslav, Tříska Jan (12), Ludvík Zdeněk, Pešek Jan (1) a Ruml Radim (2)
trenér: Ulč Petr
vedoucí: Stádník Jan

Sestava a branky Dobřív:
Darda Zdeněk, Vild Václav, Petr Šimon, Kopecký Stanislav, Pouza Václav, Klír Vlastimil (9), Monhart Jiří (2) a Michelfeit Petr (3)
vedoucí: Petr Šimon